Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

StulejkaStulejką nazywa się zwężenie napletka uniemożliwiające jego zsuwanie poza żołądź lub zsuwanie z dużymi trudnościami, którym towarzyszą: pęknięcia skóry napletka, krwawienie i ból.

Stulejka występuje u dzieci i u dorosłych.

 Leczenie zachowawcze stulejki z zastosowaniem maści sterydowych można podjąc w wybranych przypadkach u najmłodszych pacjentów. U pozostałych leczeniem z wyboru jest zabieg operacyjny polegający na uwolnieniu zrostów napletka z żołędzią, poszerzeniu zewnętrznego ujścia napletka poprzez jego plastykę a w najbardziej zaawansowanych przypadkach obrzezaniu, czyli wycięciu okrężnym napletka.

W moim gabinecie wykonuję operację stulejki w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem lasera CO2. Zastosowanie lasera powoduje zminimalizowanie dolegliwości bólowych w czasie i po zabiegu, znaczne ograniczenie występowania obrzęku po zbiegu a także bezkrwawy przebieg operacji.

Poza chirurgicznym leczeniem stulejki laserem CO2 proponuje także laserowe leczenie krótkiego wędzidełka napletka, grudek perlistych i innych schorzeń chirurgicznych prącia.
 

 
Więcej informacji na temat leczenia stulejki
uzyskać  można podczas osobistej wizyty w gabinecie.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?